Dekolere

Kişinin kendi saç rengi üzerinden yapılan renk açma işlemine denir. Renk açma amacıyla gerçekleştirilen saç boyama uygulamasına dekolere adı verilir. Bu anlamda bireylerin saç sağlığını korumak için kullanılan malzemeler son derece önemlidir. Impressive Hair Lounge olarak İstanbul Nişantaşı’nda bulunan kaliteli ürünlerimiz ve gelişmiş ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Dekolere

Renk açma ya da var olan saçlarınızın cilt tonunuza uygun hale getirilmesi hedeflenir. Genellikle koyu renklerdeki saçların açılmasını sağlayan işlemler gerçekleştirilir. Bu noktada mevcut saç sağlığını korumak oldukça önemlidir. Renk açma işlemi, saç tasarımı alanında profesyonel ve uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Bu sayede estetik görünümlü ve kaliteli saçlara sahip olabilirsiniz.

Dekolere Nasıl Yapılır?

Müşterilerimizin istekleri bizler için oldukça önemlidir. Dekolere uygulaması öncesinde belirli bir sürecin sonunda işlemler gerçekleştirilir. İlk olarak kapsamlı bir saç analizi yapılır. Böylelikle saçların yapısal özellikleri belirlenerek buna uygun adım atılır. İşlemler sırasında kafa derisinin sağlığını korumaya özen gösterilir. Saç açıcı niteliğe sahip materyalleri belirli oranlarda kullanılmalıdır. Gerekli yetkinliğe sahip kişiler tarafından renk açma uygulaması yapılır.

Trendlerin dönem dönem değişiklik göstermesine bağlı olarak saçlara çok sayıda işlem yapılır. Güneş ışığı ve diğer çevresel etkenlerden dolayı olumsuz yönde etkilenir. Özellikle boyalı saçların daha fazla oranda yıpranmaya uğradığı gözlemlenir. Dekolere adı verilen renk açma uygulaması sonrasında arzu ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkındaki sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Tarih

Etiketler