Ombré

  /    /    /  Ombré

Saç modelleri arasında uzun yıllardır popülerliğini korumaktadır. Elde edilen sonuç ile beraber kadınların tercihleri arasındadır. Gölgeli saç olarak da bilinen ombre, saç tasarımı alanında uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Deneyimli ve profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilen işlemlerin sonrasında doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Yaz aylarında güneş ışınları, saçların rengini bir ton açtığı gözlemlenir. Sizler de ışıltılı ve estetik saçlara sahip olmak istiyorsanız Impressive Hair Lounge olarak Nişantaşı’nda hizmet vermekteyiz. Kapsamlı saç analizinin ardından bireylerin istekleri doğrultusunda ideal saç tasarımı oluşturuyoruz.

Ombre nasıl uygulanır?

Saçın kendi renk tonunun başka bir renk tonuna karışmasıdır. Koyudan açığa doğru renklendirmelerde kullanılır. Saçlarına farklılık katmak isteyenler ombre ile dip boyasına gerek duymadan uzun süre kullanabilir ve saç uçlarınıza güzellik katabilirsiniz. Zevklerinize göre farklı ton geçişleri uygulanabilir. Bu doğrultuda kişinin tarzını ve isteklerini detaylı olarak anlamak etkili olmaktadır.

Renklendirme işlemlerinden ötürü saçların yıpranma ihtimalinin önüne geçilir. Uygulama öncesinde kişinin saç tipine göre nem seviyesi kontrol altında tutulur. Bu sayede saçlarınız zarar görmeden hayal ettiğiniz görünümüne kavuşabilirsiniz.

Trendleri takip eden saç tasarımı uzmanlarımız ve yeni nesil tekniklerimizle müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Randevu almak için iletişim kanalları aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Tarih

Etiketler