Orta Boy Saç Kesimi

  /    /    /  Orta Boy Saç Kesimi

Orta boy saç Kesimi

Kullanım kolaylığı açısından kadınların en sık tercih ettiği modeller arasındadır. Kişilerin yaşam stilleri ve giyim tarzlarına bağlı olarak orta boy saç kesimi talep edilir. Genellikle omuzlara kadar uzayan saç modelleri olarak bilinir. Trendler ve mevsimsel değişikliklere bağlı olarak artış görülebilir. Aynı zamanda kısa saç kesiminin nasıl duracağını merak eden kişiler de geçiş aşaması olarak tercih edebilir.

Impressive Hair Lounge olarak Nişantaşı’nda bulunan saç tasarımı salonumuzla hizmet vermekteyiz. Bireylerin istekleri öncelikli olarak değerlendirilir. Devamında da saç tasarımı alanında uzman ekibimizin değerlendirmesi sonucunda gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz. Yüz yapısı ve kullandığınız saç modeli gibi unsurlara bağlı olarak size uygun saç stiline karar verilir.

Orta Boy Saç Kesimi Çeşitleri

Gün içerisinde aktif ve hareket halinde bir rutine sahip bireyler tarafından tercih edilir. Modern ve şehir yaşantısı içerisinde kullanımı kolay bir modeldir. Orta boy olarak tasarlanan saç kesiminin içinde de belirli bir sınıflandırma söz konusudur. Kıvırcık saçlar için uygun boy, katlı orta boy, trend orta boy, omuz hizası orta boy kesim olarak isimlendirilebilir.

İstanbul Nişantaşı bölgesindeki salonumuz ile renklendirme, saç kesimi gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Impressive Hair Lounge olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Size en çok yakışan orta boy saç kesimi için gelin deneyimli ekibimizle birlikte karar verelim.

Tarih