Sombre

  /    /    /  Sombre

SOMBRE

Yıllar içerisinde çeşitli saç modeli ve rengi popüler hale gelir. Trendleri takip etmek ve size uygun olanı bulmak kimi zaman zor olabilir. Bunlardan biri olan sombre, saçın doğal bir renk açılımına sahip olmasıdır. İşlemlerin sonunda güneş ışınlarında açılan saçlara kavuşabilirsiniz. Böylelikle eşsiz renk geçişiyle saçlarınıza güzellik sağlar.

Özellikle yaz ayları itibariyle bireyler, farklı bir imaja geçiş yapmak istemektedir. Hangi rengin yakışacağı ve cilt tonuyla uyumu gibi pek çok faktör bulunur. Bu amaçla saç tasarım uzmanlarına başvurulmalıdır. Genellikle saç uçlarına renklendirme işlemi uygulanır. Kişinin kendi saç rengine kıyasla birkaç ton açık renk ile geçiş yapılır. Nişantaşı Impressive Hair Lounge olarak isteklerinize ve stilinize uygun şekilde hareket etmekteyiz.

Sombre ile Ombre Arasındaki Farklar 

İsim benzerliğinden dolayı birbiriyle karıştırılan tekniklerdir. Teorik olarak yapılış şekli itibariyle ortak noktaları bulunur. Ombre ile saçlarınızda belirgin geçişler elde edilir. Fakat sombre işlemi sonrasında kendi renginizden en fazla üç ton açabilmekteyiz. Aynı zamanda doğal bir görüntüye ulaşıldığı için renklendirme yapıldığı belli olmadığı için tercih edilir.

Impressive Hair Lounge olarak İstanbul Nişantaşı bölgesinde yer almaktayız. Saç tasarımı ve renklendirme alanında uzman ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Alanında yetkin kadromuz ve yeni nesil ekipmanlarımızla müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Sizler de sombre ve diğer saç tasarımı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Tarih

Etiketler